• Olá Visitante, se gosta do forum e pretende contribuir com um donativo para auxiliar nos encargos financeiros inerentes ao alojamento desta plataforma, pode encontrar mais informações sobre os várias formas disponíveis para o fazer no seguinte tópico: leia mais... O seu contributo é importante! Obrigado.

Dreambox 7080 HD DTS Codec Film İzleme Çözümü

aticos

GF Ouro
Entrou
Mai 10, 2007
Gostos Recebidos
0
[h=2]Dreambox 7080 HD DTS Codec Film İzleme Çözümü[/h]
Arkadaşlar aslında biz biraz erkenciyiz.İlerlyen yazılımlarda bu sorun zaten derlenen yazılımlarda çözülecek ama yaklaşık 25 arkadaş cihazı Türkiye de satın aldı.Başlıcaklar o böyle olmuyor şu böyle olmuyor.Ben niye test cihazı aldım benim gibi huysuz arkadaşların sorunlarına erkenden çözüm bulayım diye...İlk testler sırasında DTS çözmediğini ben söyledim zaten.Yurt dışı sitelerinde dile getirmişlerde falanda dilanda.Değerli arkadaşlarım burdaki çoğu kişi yabancı dil yeterlilikleri konusunda çok dolu değiller.
Olmasınada beklemeyin adam 2000 TL vermiş destek bekliyor...

Sağolsun Atsız77 usta sorunun bilindiğini çözümünde lib dosyalarınla kolayca çözülebildiğini belirtti.Bugün verdiği linkleri indirememe rağmen dosya adlarından Merlin feedlerinden dosyaları araklayıverdim ve bizzat test ettim.Yeni Xmen filminin bizzat DTS ingilizce izleyiverdim...

Geriye tek sorun kaldı Filbox Modül..Onunda tftp server logunu alıp yarın işallah bildirim yapacağız...Herşey sizin için.Saygılar.

1-Ekteki iki adet dosyayı tmp klasörüne gönderin...

2- dpkg -i /tmp/*.deb komutunu telnet ile verin...

3-iyi seyirler...

Anexos

• dreamdts_1.0-r0.2_mipsel.zip
    8.3 KB · Visualizações: 5
  • libdca0_0.0.5-5-r0.0_mipsel.zip
    74.9 KB · Visualizações: 7